
Edyta Krzemień
Studentka Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie. Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.
Zadebiutowała w 2008 roku rolą Christine Daaé w musicalu A. L.Webera UPIÓR W OPERZE w Tearze Muzycznym ROMA w Warszawie. Dwa lata później wcieliła sie w rolę Fantyny w musicalu LES MISÉRABLES. Płyta z tego spektaklu osiągnęła status złotej. W Koncercie NAJLEPSZE Z ROMY śpiewała partię Christine, Fantyny, Grizabelli z musicalu KOTY oraz Kim z MISS SAIGON. W widowisku NOTRE-DAME L’HISTOIRE wcieliła się w role Esmeraldy. W thrillerze muzycznym SWEENEY TODD w Teatrze Rozrywki w Chorzowie zagrała Johannę a na scenie Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu, Kalę, przybraną matkę Tarzana w musicalu Disneya TARZAN z muzyką Phila Collinsa. Jest nowym głosem Królewny Snieżki w odrestaurowanej, najstarszej bajce Disneya KRÓLEWNA ŚNIEŻKA I SIEDMIU KRASNOLUDKÓW. W widowisku DISNEY ON ICE użyczyła głosu Śnieżce oraz Śpącej Królewnie. Oprócz tego dubbingowała w filmach animowanych, takich jak: THE KING AND I, KUBUŚ PUCHATEK I PRZYJACIELE, KOPCIUSZEK. Z postaci operowych ma na swoim koncie rolę Drusiili w KORONACJI POPPEI, C. Monteverdiego. Jest założycielką projektu muzycznego MY MUSICAL DREAM; w którym wykonuje najpiękniejsze melodie z różnych musicali i nie tylko w nastrojowych aranżacjach na fortepian i wiolonczelę.

Olga Szomańska
Wokalistka, aktorka, laureatka SuperJedynki Festiwalu w Opolu, Grand Prix Festiwalu Jedynki Sopot oraz Festiwalu Top Trendy za piosenkę „Niech mówią, że to nie jest miłość” (z oratorium „Tu es Petrus”). Absolwentka Państwowego Liceum Muzycznego we Wrocławiu. W roku 2006 zdała eksternistyczny egzamin aktorski ZASP w Warszawie.
Ma na swoim koncie liczne role w spektaklach dramatycznych i musicalach m.in.: w „Miss Saigon” i „Grease” w Teatrze Roma, „Kwiatach we włosach”, „Missa Gospel’s” oraz spektaklach Teatru Rampa, z którym była związana w latach 2003-2015 („Sztukmistrz z Lublina”, „Złota Kaczka”, „Pinokio”, „Pińska Szlachta” i in.). Jest wokalistką (gościnnie) w zespole hip-hopowym Full Power Spirit oraz chórze gospelowym Gospel Rain. Współpraca z Piotrem Rubikiem oraz Zbigniewem Książkiem zaowocowała nagraniem płyt z oratorium „Tu es Petrus” oraz „Siedem Pieśni Marii”, które zdobyły kolejno status: podwójnej diamentowej oraz podwójnej platynowej płyty.
Zagrała także Królową Piratów w widowisku familijnym „Scooby Doo i Widmo Piratów”, Martę w musicalu „Nie ma Solidarności bez miłości” oraz Michelle w musicalu „The Bricklin – samochodowa fantazja”.
W 2011 r. wydała swoją pierwszą solową płytę „Nówka”. W 2013 roku wystąpiła (obok braci Cugowskich oraz Gienka Loski) w trasie koncertowej „Salute to Queen”, poświęconej legendarnej grupie Queen.
Od kwietnia 2014 roku jest aktorką serialu „M jak Miłość” w roli Marzenki Laskowskiej.
19 czerwca 2015 roku jako pierwsza polska wokalistka wystąpiła w polsko-włoskiej wersji utworu „Vivere” w duecie z Andrea Bocellim, podczas koncertu inauguracyjnego programu „ESK Wrocław 2016” na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.
Podczas ogólnopolskiej trasy koncertowej „Olga Szomańska – Kolędowa” (grudzień 2015-styczeń 2016) zrealizowano nagranie płyty live, której premiera odbyła się w grudniu 2016 roku. Miesiąc wcześniej ukazał się jej składankowy album „w Duetach” (z udziałem m.in. Janusza Radka, Krzysztofa Kiljańskiego, Mateusza Ziółko). Obecnie trwają prace nad płytą „To jednak miłość” w duecie z Maciejem Miecznikowskim oraz nad jej drugim, autorskim albumem.
Występowała w musicalu „Legalna blondynka” oraz spektaklu „Rewia Variete” w Krakowskim Teatrze Variete, widowisku muzycznym „Krzyżacy rock-opera”, a także w spektaklu dla dzieci „Oku-la-lary”. Obecnie można ją zobaczyć w musicalu „Zakonnica w przebraniu” w Teatrze Muzycznym w Poznaniu oraz „Czarownice z Eastwick” w Teatrze Syrena w Warszawie.
Laureatka „Srebrnej Twarzy” VI edycji popularnego programu rozrywkowego „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz Teatralnej Nagrody Muzycznej im. Jana Kiepury dla Najlepszej Wokalistki Musicalowej 2017. www.olgaszomanska.com

autor zdjęć: Michał Heller
Damian Aleksander
Aktor teatralny, telewizyjny i dubbingowy, reżyser.
Wykładowca akademicki. Ukończył z wyróżnieniem Akademię Muzyczną w Poznaniu na wydziele wokalno-aktorskim. Absolwent Państwowego Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Finalista XIX Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu (1998). Od 2000 r. związany był z Teatrem Muzycznym „Roma” w Warszawie, gdzie zagrał główne role w takich musicalowych hitach, jak: Miss Saigon, Grease, Pięciu braci Moe, Koty, Les Miserables czy Upiór w operze, w którym za rolę Eryka został nagrodzony potrójną Platynową Płytą. Artysta współpracuje min. z takimi instytucjami, jak: Teatr Muzyczny w Poznaniu (główna rola w Jekyll&Hyde, Nine i Fester w Rodzinie Addamsów), Teatr Syrena (Fester w Rodzinie Addamsów, Dan w Next to Normal, Denis w Rock of Ages) Wziął udział w blisko 100 koncertach musicalowych granych z towarzyszeniem polskich filharmonii pod batutą dyrektora Filharmonii Zabrzańskiej S. Chrzanowskiego. Można go zobaczyć w rodzimych serialach (m.in. Zostać Miss, Kryminalni, Hotel 52, Klan, Barwy szczęścia itd.), a także w filmie Toilet out of Order M. Bilskiego. Ponadto zrealizował polską wersję serialu popularno-naukowego Test Case wraz z Discovery Channel. Propagator amerykańskiej metody Treningu Zastępowania Agresji (ART) w pracy z trudną młodzieżą. Studiował psychoterapię wg metody terapeutycznej A. Midella. Był felietonistą w magazynach Live and Travel i Łodź U Fly?. Autor „Lapidariow podrożnych” tomiku aforyzmów i zdjęć z podróży po Indiach i Nepalu. Razem z Magdaleną Miśką-Jackowską na antenie RMF Classic współtworzył przez dwa sezony program o tematyce musicalowej ” Z musicalem pod rękę”. Od 2012 r. współpracuje z Operą i Filharmonią Podlaską, gdzie w premierowym spektaklu tej instytucji, musicalu Korczak Ch. Williamsa, wcielał się w postać samego Janusza Korczaka. Tam też pojawił się w rolach Upiora z opery oraz Lejzora Wolfa w musicalach Upior w operze A. Lloyda Webbera i Skrzypek na dachu J. Bocka. W sezonie artystycznym 2016-2017 wystąpił i wyreżyserował dwie produkcje: organizowaną przez OiFP Galę Sylwestrową jak i świąteczny Koncert Kolęd i Pastorałek „Bóg się rodzi” w Kościele Katedralnym św. Michała Archanioła w Łomży ( reżyseria tv). Jest inicjatorem i realizatorem widowiska muzycznego „Tribute to Musical” którego zapis audio ukazał się na płycie w tym roku. Obecnie gra jedną z głównych ról w najnowszej produkcji OiFP „Doktor Żywago” jako mecenas Komarowski.

Tomasz Filipczak
pianista, aranżer, kompozytor, dyrygent i producent muzyczny. Ukończył Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Katowickiej Akademii Muzycznej w klasie kompozycji i aranżacji. Współpracował z warszawskim Teatrem Muzycznym ROMA jako pianista i dyrygent m.in. przy spektaklach „Miss Saigon”, „Piotruś Pan” i „Pięciu Braci Moe”. W Teatrze Muzycznym w Gdyni pracował jako kompozytor, dyrygent i kierownik muzyczny przy przedstawieniach: „Opentaniec” i „Grease”, a także jako aranżer przy „Footloose” i „Fame”. W Teatrze Rampa w Warszawie był kierownikiem muzycznym spektakli „Rent” i „Jesus Christ Superstar”(edycja 2016 i 2017). Od wielu lat współpracuje z Januszem Stokłosą i Januszem Józefowiczem przy większości produkcji Teatru Studio Buffo. Pracuje także dla telewizji – przy Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz „Tańcu z Gwiazdami”, „Przebojowej Nocy” i „Złotej Sobocie”,W latach 2012-2018 był kierownikiem muzycznym programu „Jaka to melodia”. Jako producent i aranżer pracował m.in. z takimi artystami jak: Robert Janowski, Janusz Radek, Robert Janson i Piotr Polk. Od 2018 roku jest kierownikiem muzycznym Teatru Syrena.

Przemek Kuczyński
właśc. Przemysław Kuczyński, pseud. Benbeneq (ur. 24 listopada 1974[1]) – polski perkusista, muzyk sesyjny, kompozytor, realizator nagrań.
Współpracuje lub współpracował z takimi artystami jak m.in.[2][3]: Edyta Górniak, Janusz Radek, Zbigniew Wodecki, Krzysztof Ścierański, Marek Raduli, Wojtek Pilichowski, Michał Grott, Bernard Maseli, Zbigniew Jakubek, Tomasz Filipczak, Hania Stach, Robert Chojnacki, Marek Kościkiewicz, The Boogie Town, In-Grid, September, Velvet, The Jet Set, Craig David, Ola Turkiewicz (Koncert Niepodległości, Projekt Arboretum)[4], Ziemowit Kosmowski, Michał Urbaniak, Włodzimierz Pawlik, Bartek Papierz, Michał Kobojek, Marc Bee, Paweł Kukiz, Ich Troje, Rezerwat, Be Free, Paweł Marciniak.
Oficjalny endorser firm: DW, Sabian Cymbals i Osca[3][5].

Mirosław Wiśniewski
kontrabasista i gitarzysta basowy,muzyk sesyjny i koncertowy.
Laureat nagród solistycznych i zespołowych zdobytych na festiwalach Jazz Juniors w Krakowie,w Hoeilaart w Belgii i Dunkierce we Francji.
Basista w zespołach Edyty Górniak,Ryszarda Rynkowskiego i Zbigniewa Wodeckiego któremu towarzyszył na scenie ostatnie 22 lata.
Grał z muzykami ze światowej czołówki jazzu takimi jak Dean Brown(ex Marcus Miller band),Eric Marienthal(ex Chick Corea band) czy Dave Fiuczynski i inni.
Współpracuje z teatrem Studio Buffo,Janem Młynarskim,Gabą Kulką,Iwoną Loranc,Krzesimirem Dębskim przy produkcjach muzyki filmowej.
Dzieli scenę z Januszem Radkiem,Alicją Majewską i Włodzimierzem Korczem,Sławomirem Uniatowskim.
Obecnie zaangażowany w produkcję płyty jaką zostawił po sobie Zbigniew Wodecki oraz trasę po zmarłym Artyście.

Kasia Łaska
Pierwsza polska wokalistka, która zaśpiewała podczas ceremonii wręczenia Oscarów. Znana warszawskiej widowni z Teatru Muzycznego Roma, gdzie grała m.in. główną rolę w musicalu MISS SAIGON.
Kasia Łaska od lat 90-tych zdobyła ogromne doświadczenie występując na scenach filharmonii i teatrów w całym kraju, koncertując z gwiazdami oraz śpiewając w programach telewizyjnych i audycjach radiowych.
Jej głos jest doceniany w polskim dubbingu. Zaśpiewała m.in. polską wersję Oscarowej piosenki MAM TĘ MOC z filmu KRAINA LODU oraz CHCĘ UWIERZYĆ SNOM z filmu KRAINA LODU II.
W 2013 roku Kasia stworzyła autorski, solowy projekt SIRLI, pierwszy singiel „FOR MY LOVE” był jedną z propozycji do Listy Przebojów Radiowej Trójki.
W latach 2008-2012 współpracowała z Jonem Lordem, założycielem i członkiem grupy Deep Purple, śpiewając jako główna wokalistka w CONCERTO FOR GROUP AND ORCHESTRA.

Jacek Kotlarski
Urodzony 05.09.1970 roku w Wolsztynie.
Absolwent Liceum Muzycznego im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu w klasie trąbki (rok 1989), następnie Studium Piosenkarskiego w Poznaniu (1992), aż w końcu Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie śpiewu (2017).
Od roku 2000 związany z teatrem Muzycznym Roma w Warszawie, biorąc kolejno udział w spektaklach : Miss Saigon, Grease, Koty, Taniec Wampirów, Deszczowa Piosenka, Ale Musicale, Mamma Mia oraz Piloci.
Posiada na swoim koncie szereg solowych recitali i koncertów z towarzyszeniem zarówno własnego combo instrumentalnego jak i wielu orkiestr filharmoników polskich.
Wokalista sesyjny, nagrywający i współpracujący z takimi artystami jak: Irena Santor, Ewa Bem, Maryla Rodowicz, Ryszard Rynkowski, Andrzej Zaucha, Zbigniew Wodecki, etc. Śpiewał w wielu programach telewizyjnych: Taniec z Gwiazdami, Jak Oni Śpiewają, Tylko Nas Dwoje, Idol, Zacisze Gwiazd.
Wielokrotny uczestnik największych polskich festiwali muzyki rozrywkowej (Opole, Sopot, Top Trendy etc).
W roku 2008 prezentował solowe partie projektu symfonicznego Johna Lorda, współzałożyciela i wybitnego „hammondzisty” legendarnej brytyjskiej rockowej grupy Deep Purple.
W roku 2010 wcielił się w jedną z głównych ról musicalu Swing, wystawianego na deskach Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu.
8 maja 2011 roku śpiewał w jednej z najbardziej prestiżowych sal koncertowych świata „Roy Thomson Hall” w Toronto (Kanada) wykonując arie z Oratorium Miłosierdzie Boże Zbigniewa Małkowicza.
Wiosną 2012 ukazał się jego pierwszy solowy, autorski album, który powstał w kooprodukcji z pianistą, aranżerem i kompozytorem Krzysztofem Herdzinem, wydany przez Polskie Radio pt. „Nigdy nie jest za późno”.
Posiada także w swoim dorobku gościnny udział w jedenastu projektach płytowych takich artystów jak: Krzysztof Herdzin, Filp Sojka,Michał Grott, Dawid Lubowicz.
Od roku 2016 zajmuje stanowisko trenera wokalnego solistów Teatru Muzycznego Roma, przygotowując ich do ról w spektaklach Mamma Mia, Last Five Years, Piloci, Once, Przypadki Robinsona Crusoe.
Rok później obejmuje stanowisko wykładowcy „Stylistyki Musicalowej” na wydziale Wokalno – Aktorskim Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie.