Wykonawcy


rembiszewskiRyszard REMBISZEWSKI   PROWADZENIE

Swoją artystyczną drogę rozpoczął od Polskiego Radia, gdzie był spikerem. Z radia trafił do telewizji, gdzie najpierw był lektorem wielu programów publicystycznych i kulturalnych, a potem prezenterem między innymi „Telewizyjnego Koncertu Życzeń”, Telewizyjnego Kuriera Mazowieckiego, Magazynu Muzycznego „Rezonans” oraz teleturniejów „Start” i „Wygraj z Lotto”, z którym przede wszystkim jest kojarzony. W swojej działalności artystycznej prowadził także wiele festiwali, gal, czy wyborów Miss oraz wiele koncertów charytatywnych. Wystąpił w kilku filmach, brał udział także w kilku przedstawieniach teatralnych i spektaklu „Pamiętajmy o Katyniu” oraz w wieczorach poetyckich poświęconych Janowi Pawłowi II

 

cortJoanna CORTES SOPRAN

Solistka Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie. Urodziła się w Warszawie, w rodzinie kultywującej tradycje muzyczne od wielu pokoleń. Studia wyższe ukończyła z wyróżnieniem we Wrocławiu w klasie prof. Eugeniusza Sąsiadka. Za rolę Carmen otrzymała Złotą Maskę. Duet z opery „Carmen” śpiewała z Placido Domingo. Współpracowała z Krzysztofem Pendereckim. Współpracuje z Operą Bałtycką w Gdańsku. Prowadzi działalność koncertową w kraju i za granicą. Jej występy estradowe i spotkania z publicznością spotykają się z ogromną sympatią widzów. Laureatka odznaczenia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Zasłużony Dla Kultury – Gloria Artis.

 

wronskiŁukasz WROŃSKI TENOR
Artysta Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie, oraz Opery Bałtyckiej w Gdańsku. W 2009 roku ukończył wydział wokalno-aktorski gdańskiej Akademii Muzycznej w klasie śpiewu solowego prof. Leszka Skrla. Obecnie doskonali swój warsztat wokalny pod kierunkiem Urszuli Borzdyńskiej oraz Dariusza Niemirowicza. W 2011 roku otrzymał nagrodę specjalną warszawskiego oddziału Związku Atystów Scen Polskich, oraz nagrodę Wojewody lubelskiego na IX Międzynarodowym Festiwalu Wokalnym BELCANTO w Nałęczowie. Współpracuje z Uniwersytetem Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie prowadząc zajęcia na podyplomowcyh studiach z emisji głosu.

 

 

nanowskaMarta NANOWSKA SKRZYPCE

Naukę gry na skrzypcach rozpoczęła w wieku 4 lat. Ukończyła z wyróżnieniem Państwową Szkołę Muzyczną Im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku pod kierunkiem koncertmistrza PFB w Gdańsku Natalii Walewskiej.
Absolwentka Państwowej Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku w klasie skrzypiec profesora Macieja Sobczaka. Koncertuje w Polsce jak i za granicą m.in w Houston(USA), St.Marteen (Karaiby) Szwajcarii, Austrii, Włoszech. Może pochwalić się licznymi osiągnięciami na polu muzyki kameralnej i orkiestrowej. Uczestniczy w wielu projektach muzycznych w Polsce. Zdolności improwizacyjne najpełniej zaprezentowała w nagraniu CD – live, podczas koncertu muzyki żydowskiej w Tykocińskiej Synagodze w 2008r. Od 2004 roku współpracuje z Państwową Filharmonią Bałtycką im.F. Chopina w Gdańsku.

 

lukaszczykPiotr ŁUKASZCZYK  FORTEPIAN

Ur. w 1990 r. Naukę gry na fortepianie rozpoczął w wieku 7 lat . Obecnie, pod kierunkiem dra Michała Szczepańskiego, studiuje w AM we Wrocławiu. Doskonalił swe umiejętności na Międzynarodowych Kursach Pianistycznych w Olsztynie, Rzeszowie i Wrocławiu. W 2008 r. został Stypendystą Otwartej Filharmonii Agrafki Muzycznej w Warszawie. Jest wielokrotnym zdobywcą nagród na ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach pianistycznych. Prowadzi czynne życie artystyczne koncertując jako solista w różnych ośrodkach muzycznych w kraju i za granicą. Prowadzi działalność kameralną koncertując wraz ze swoim trio oraz współpracując z Hochschule fur Musik w Wurzburgu.

 

sienickiŁukasz Sienicki  FORTEPIAN

Wokalista, realizator nagrań, aranżer oraz producent. Ukończył studia dziennikarskie w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia w Warszawie. Od wielu lat zajmuje się realizacją dźwięku oraz produkowaniem muzyki dla artystów z całej Polski. W wolnych chwilach komponuje muzykę do filmów oraz teatru. Na co dzień szef działu produkcji multimediów w Centrum Edukacji Medialnej SpesMediaGroup w Łomży. Założyciel grupy producenckiej NOizz Bros Music Team, działającej prężnie w wielu regionach POlski. Miłośnik niebanalnego kina i polskiej tradycyjnej kuchni. Etatowy pracoholik

 

cichowiczRobert Cichowicz  SOLISTA

Matematyk o artystycznej duszy. Mieszkający na stałe w Łomży artysta, W swoich folkowo-lirycznych kompozycjach zawiera najważniejsze sfery ludzkiego życia: miłość, wierność, tęsknotę i radość. Muzyka Roberta to pasja do tworzenia, radość życia i dojrzałość ubrana w subtelny męski wokal oraz lekkie i ujmujące brzmienie gitary klasycznej. Piosenki tego wokalisty zainteresowały wiele krajowych stacji radiowych między innymi Radio Nadzieja 103,6 FM, Radio Rzeszów. Prawdziwa uczta dla fanów kameralnej i niebanalnej sztuki muzycznej.

 

 

tomekTomasz Wiśniewski  SOLISTA

Młodość, gorąca krew i energia, tak w skrócie można określić tego młodego wokalistę. Pisze, komponuje, śpiewa. Na stałe współpracuje z wieloma artystami jako wokalista sesyjny. Uczestnik telewizyjnego show Bitwa Na Głosy. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie, a dzięki unikalnej barwie głosu i nowoczesnej stylistyce jego kompozycji, Tomek stale powieksza grono swoich fanów. Obecnie pracuje w studio nad swoją debiutnacką płytą, która będzie esencją takich stylów, jak funk, indie pop, rnb. O Tomku napewno będzie głośno!